Wracamy do gry! Kierunek - Turek!

Po prawie miesięcznej przerwie zawodniczki SMS Police wracają na ligowe parkiety. W najbliższą sobotę zmierzą się w Turku z miejscowym Alexasem w meczu 11 kolejki II ligi kobiet.

Alexas Turek w pierwszym meczu przeciwko SMS Police zdołał ugrać jedynie seta, wygrywając w Policach w pierwszej partii 25:14. Pozostałe trzy partie padły łupem policzanek (25:16, 25:20, 25:16), które wygrały 3:1 i dopisały do swojego konta komplet trzech punktów.

W ostatniej kolejce, Alexas pokonał SKF Politechnikę Poznańską 3:2 po pełnym emocji spotkaniu. Po rozegraniu dziesięciu spotkań drużyna z Turka zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 12 punktów.

Policzanki to lider tabeli II ligi. Ostatnie spotkanie rozgrywane w Policach przyniosło wiele emocji i nerwów. SMSki podejmowały ówczesnego lidera tabeli UKŻPS Kościan. W spotkaniu tym wygrały 3:1 i zamieniły się z rywalem miejscami. Na swoim koncie mają aktualnie 23 punkty i przewagę jednego oczka nad UKŻPS Kościan i dwóch nad Energetykiem Poznań.

Rozpoczęcie sobotniego meczu pomiędzy Alexasem Turek, a SMS Police zaplanowano na godzinę 19:00.