Zawodniczki Piaseckiego pokonują ZNP

W ostatnim spotkaniu 6. kolejki SALPS zawodniczki SMSu pokonały we własnej hali ZNP 3:1. Młoda drużyna z Polic w każdym fragmencie gry dominowała nad przyjezdnymi.

Pierwszy set czwartkowego spotkania rozpoczął się od prowadzenia gości. Zawodniczki ZNPu w tej partii gry nie pozwoliły wyjść SMSkom nawet na jednopunktowe prowadzenie. Przy stanie 21:21 punkty zaczęły częściej zdobywać przyjezdne i pierwszą partię wygrały do 22.

Druga odsłona to zupełnie inna gra policzanek. Zawodniczki Leszka Piaseckiego już na samym początku wypracowały sobie kilkupunktową przewagę i prowadziły najpierw 6:3, potem 10:4 i 16:8. Bardziej doświadczone, ale też starsze zawodniczki ZNPu zdołały zdobyć w tym secie 15 punktów i zasłużenie przegrały z SMSkami.

Trzeci i czwarty set był podobny do drugiego. Zawodniczki SMSu Police od samego początku wychodziły na prowadzenie i pozwoliły przeciwniczkom na zdobycie odpowiednio czternastu i dwunastu punktów.

Po sześciu kolejkach Espadon SMS Police I zajmuje szóstą pozycję z dorobkiem siedmiu punktów.

Następne spotkanie w Policach w ramach SALPS 6 grudnia. Przeciwnikiem policzanek będzie zespół LKS Przecław.

Espadon SMS Police I – ZNP 3:1 (22:25, 25:15, 25:14, 25:12)

Espadon SMS I: Świt, Bayer, Włodarczyk, Tymosiewicz, Pulikowska, Mazur oraz Antosiak, Dziewiątkowska, Szymańska, Stuligłowa, Tomaszewska, Muda

ZNP: Gabert, Marecka, Krzysztofek, Melzacka, Kowalska, Komalnicka